Za Duhovým mostem

TRAP z Veverčí *29.10.1995 +14.3.1999

První pes, který mě mnoho naučil. Když jsem ho hlásila na zkoušky vloh, jako úplný začátečník jsem kladla organizátorovi natolik hloupé otázky, že se mě zeptal, zda vůbec vím o co jde. Odpověděla jsem, že já ne, ale pes snad ano. Věděl. Se samými čtyřkami jako nejmladší vyhrál.

 

ALFA Raptor *4.2.1999 +18.10.2007

Alfa byla první štěně narozené v naší stanici. Dcera Trapa a Karry od Vévody Huberta. Úžasná pohodářka, se kterou jsem tři roky jsem jezdila dělat canisterapii do dětského centra pro děti s kombinovanými vadami Paprsek. Dokázala si získat nejen děti, ale i personál. Milovala jakékoliv žrádlo, ale i při boji o něj nepřestávala být opatrná aby neublížila. Jednou vlezla do kočárku ročnímu dítěti a baštila s ním jeho sušenku. Každý z jednoho konce.

 

 

 

 

 

 

KARRY od Vévody Huberta  *3.7.1997 +2.7.2010

Od mala svéráz, výstavní kariéru odmítla velice striktně, když si na Džbánu v kruhu lehala a přes veškeré přemlouvání prostě odmítala chodit. Přesto na konec dostala V a byla vybrána do chovu. Náruživá lovkyně, kterou do pozdního věku nebylo možné odvolat, když se dostala na stopu zvěře.