Jak získáte štěně od nás

V chovu se zaměřujeme nejen na zdraví, exteriérové vlastnosti a dobrou povahu našich odchovanců, ale také chceme, aby se našim štěňátkům vedlo dobře v jejich nových domovech. Proto se snažíme být v kontaktu jak s budoucími majiteli ještě před odběrem štěňat, tak i s novými rodinami po odběru. Jsme kdykoliv k dispozici pro telefonickou konzultaci, po domluvě rádi přivítáme návštěvu.

Pokud se tedy rozhodnete pro štěně od nás, sledujte naše stránky. Plánovaní vrhy vždy vyvěšujeme na web. Po nakrytí zveřejníme přepokládaný termín narození štěňat a přibližnou dobu odběru. Již v té době si můžete rezervovat štěňátko. Jakmile je vrh na světě, zveřejníme to na našich stránkách a současně od nás dostanete informační e-mail s dotazem, zda Váš zájem je ještě aktuální. Po jeho potvrzení budete požádáni o složení zálohy. K tomuto kroku jsme přistoupili po předchozích špatných zkušenostech, kdy jsme rezervovali štěně zájemci, který si ho nakonec neodvezl. Takové jednání nepoškozuje jen nás, ale především štěně samotné. Od osmého týdne nastává optimální doba na přechod štěněte do nového domova. Již není závislé na své matce a je ještě dostatečně vnímavé na to, aby se v novém prostředí rychle a dobře aklimatizovalo.

Po složení zálohy Vám závazně rezervujeme štěně Vámi zvoleného pohlaví. Navštívit fenku s miminky můžete až po uplynutí čtyř týdnů od narození. Do té doby dopřáváme rodince klid. Výběr konkrétního štěněte probíhá v posledních cca dvou týdnech před odběrem. V té době jsou již štěňátka natolik vyspělá, že lze alespoň přibližně odhadnout jejich povahu a některé exteriérové vlastnosti.